piątek, 12 maja 2017

Ogłoszenie


Z przyjemnością ogłaszam, że w przyszłym tygodniu  (a może i dłużej) będę poprawiała rozdziały RH, co się wiąże z tym, że trochę się zmieni ich treść. Nie jakoś drastycznie, wszystkie najważniejsze wątki pozostaną bez zmian, fabuła również będzie taka sama. Najważniejsze to wyłapać i poprawić tyle błędów, ile się tylko da, bo jak zerkam na pierwsze rozdziały to aż się załamać można. Dopracuję też nieco postacie, pozmieniam to, co z biegiem czasu mi się już nie podoba. 
Blog będzie aktywny w tym czasie, także ostrzegam, że poprawiać będę stopniowo, etapami. Mam nadzieję, że dzięki temu RH zyska jeszcze paru czytelników, a także może ktoś będzie skłonny oraz chętny odświeżyć sobie tę opowieść :)


Ah, nie mogę w to uwierzyć. Ten blog ma tyle lat, założyłam go na początku drugiej klasy gimnazjum. A teraz skończyłam szkołę, wybieram się na studia... Ten czas tak szybko leci! Trzeba poprawić dzieło mojego życia, aby dało się to czytać :D 

Ponieważ mam teraz trochę więcej czasu oraz chcę udoskonalić tego bloga jak tylko się da, chciałabym Was prosić o jakieś sugestie co chętnie byście tutaj przeczytali, bądź chcieli zobaczyć. Niech będzie to mniej lub bardziej związane z RH, co tylko chcecie :)

Po "remoncie" również możecie się spodziewać nowych, świeżuteńkich rozdziałów RH2 ♥

Nicol x

4 komentarze:

 1. Przeczytałam całego bloga w jeden dzień i muszę powiedzieć, że świetnie piszesz. Fabuła jest oryginalna i to daje naprawdę dużego powera żeby czytać go przez cały dzień! Czekam na kolejny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojejku, dziękuję! Właśnie pracuję nad tym opowiadaniem i aktualizuję rozdziały :)
   Postaram się dodać rozdział wkrótce ♥

   Usuń
 2. Hejka :) Chciałabym Cię zaprosić do przeczytania bloga, gdzie są one shoty o One Direction i nie tylko. Zapraszam do obserwowania bloga, a może nawet zapraszam do ekipy, jeśli oczywiście masz czas.
  Może znajdziesz one shoty, które przypadną ci do gustu, a może sama złożysz zamówienie.
  Zapraszam :)
  https://czytanie-jest-lekarstwem-dla-umyslu.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy jeden komentarz! To wiele dla mnie znaczy, z całego serca dziękuję wszystkim ♥