"Rozśpiewana Historia" BohaterowieWitajcie w opowieści pełnej muzyki, tańca, śpiewu i co najważniejsze - magii. Świat nie jest taki, jaki nam się wydaje. Wszędzie są istoty magiczne, z nadnaturalnymi zdolnościami. Pewnie słyszeliście o wampirach, wilkołakach, wróżkach czy elfach. Jednak nasi bohaterowie nimi nie są. 
Są Śpiewakami. 
Postaciami, które śpiewem toczą walki, wojny, okazują uczucia i wyrażają emocje. Każdy Śpiewak ma inny głos, każdy Śpiewak w czym innym się specjalizuje. Niektóre mają lepszą obronę, inne atak, inne uwodzą głosem, a jeszcze inne posiadają niezwykłe dary. 

Piątka przyjaciółek właśnie wprowadziła się do nowego domu. Jednak nie wszystko poszło po ich myśli i już zdążyły sobie narobić wrogów. Co zrobią, gdy będą musiały razem z przeciwnikami stawić czoła jeszcze większemu złu, by ocalić swoją przyjaciółkę? Co, jeśli oni odkryją ich głęboko skrywane sekrety? Czy uporają się z własną przeszłością i pogodzą z nowym stanem rzeczy?

Bohaterowie:

Jade Thirlwall, lat 21. Hybryda. Jest jedną z ostatnich hybryd na ziemi, ze względu na ich wady genetyczne. Jade jest krzyżówką syreny i Śpiewaka. Thirlwall ma niewiarygodnie silnie rozbudowaną moc ataku, przez co obronę ma niestety niską. Potrzebuje kogoś, kto wspomoże jej tarczę. Kiedy używa swojego niezwykłego głosu, który odziedziczyła po matce, zmienia się kolor jej tęczówek na jaskrawo złoty, a każde wypowiedziane przez nią słowo jest ostre niczym nóż. Musi ukrywać swoje pochodzenie, bo gdyby wróg się o nim dowiedział , nie miałaby żadnych szans w walce bezpośredniej. Sama by nie przeżyła za długo w tak niebezpiecznym dla niej świecie, więc los jej dopomógł. Wraz z Perrie, Eleanor, Jesy oraz Leigh tworzy grupę Śpiewaków, zespół Little Mix jak same się nazwały. Dziewczyny są najlepszymi przyjaciółkami.
Atak: 87%
Obrona: 13%


Eleanor Calder, lat 21. Śpiewak ze specjalnymi zdolnościami - jest Uzdrowicielką - potrafi głosem leczyć lub osłabiać. Jest najlepszą przyjaciółką Jade od kołyski, ich matki również były przyjaciółkami. Jade i Eleanor wychowywały się razem, bawiły oraz wspólnie uczyły praw, którymi rządzi się ich świat. Były nierozerwalne. Po przeprowadzce dziewczyn do szkoły z internatem w Londynie poznały Perrie, Leigh i Jesy. Zaprzyjaźniły się i stworzyły grupę.
Atak: 35%
Obrona: 65%


Perrie Edwards, lat 22. Śpiewak-Lider. Posiada wiedzę taktyczną oraz wyczulony instynkt przywódczy. Razem z Jesy i Leigh uczęszczała do szkoły w Londynie i tam też się z nimi zaprzyjaźniła. Perrie od zawsze była urodzoną Liderką drużyny. Kiedy poznała Eleanor oraz Jade kierowana instynktem przywódczym wiedziała, że potrzebowała ich by stworzyć naprawdę silną grupę. Postanowiła zaprzyjaźnić się z nowymi dziewczynami ze względu na ich zdolności i przyłączyć je do swojej grupy. Szybko jednak fałszywe intencje wyparowały i szczerze się polubiły. W piątkę są jedną z najsilniejszych grup w okolicy. Nie mają przed sobą tajemnic.
Atak: 43%
Obrona: 57%


Jesy Nelson, lat 22. Śpiewak ze specjalnymi zdolnościami - jest Electrosem. Nieraz się zdarza, że jak się jej dotknie, to kopnie prądem. To przez wewnętrzne napięcie, dzięki któremu może zapanować nad prądem wokół siebie. Zna parę sztuczek jak używać swojego unikalnego głosu do lepszego ataku. Od dawna przyjaźni się z Perrie i Leigh, a od kilku lat również z Jade i Eleanor. Dziewczyny świetnie się uzupełniają.
Atak: 61%
Obrona: 39%


Leigh-Anne Pinnock, lat 21. Śpiewak z zaskakującymi zdolnościami - w znaczącym stopniu może wpłynąć na pogodę, a także czerpać z niej moc oraz siłę. Swoim głosem potrafi przywołać porywisty wiatr, sprawić, że zacznie padać deszcz, a także zachmurzyć niebo. Niestety, nie najlepiej sobie radzi w drugą stronę: jeszcze nigdy nie udało jej się wyłonić słońca zza chmur, ale nad tym cierpliwie pracuje. Zna się z Jesy i Perrie ze szkoły, od początku się świetnie dogadywały. Leigh jest perfekcyjną uczennicą. Bardzo ją ciekawi świat magii i dużo wie na jego temat. Gdy na swojej drodze spotkała Eleanor i Jade, od razu się zaprzyjaźniły. 
Atak: 45%
Obrona: 55%

-----♥----

Harry Styles, lat 22. Śpiewak, który odziedziczył niezwykłe geny po swoim pradziadku - jest Amorem. Swoim głosem z łatwością uwodzi, oczarowuje, kusi, nakłania. Jego obowiązkiem jako Amor jest jednak dawać ludziom miłość, łączyć w pary osoby, które do siebie pasują. Kiedy używa uroku, jego oczy przybierają barwę czerwieni. W tej pełnej postaci jego głos jest uwodzicielski i miękki, nie sposób mu się oprzeć. Każdy zrobi to, o co go poprosi, ale Harry rzadko kiedy używa uroku. Jest w zespole razem z Louisem, Niallem, Zaynem i Liamem. Są najlepszymi przyjaciółmi i trzymali się razem. W grupie siła Śpiewaków.
Atak: 69%
Obrona: 31%


Niall Horan, lat 22. Śpiewak z dodatkowymi zdolnościami empatii. Widzi aury innych oraz odczuwa ich emocje. Nie da się go oszukać, zawsze wie od razu co komu leży na duszy. Potrafi także wpłynąć na samopoczucie innych, zmienić nieco ich aurę. Jak każdy o darze empatii, jest bardzo przyjacielski i serdeczny. Jako ostatni dołączył do zespołu Zayna, ale bardzo szybko zaprzyjaźnił się z każdym z grupy.
Atak: 30%
Obrona: 70%


Liam Payne, lat 23. Śpiewak o niezwykłym darze - potrafi czytać w myślach. Jego zdolność jest bardzo przydatna i czyni go cennym członkiem grupy. Wspomaga cały zespół, on pierwszy wie, jeżeli ktoś kłamie. Dzięki temu, grupa nie ma przed sobą sekretów, są jak bracia. Choć jego dar bywa upierdliwy.
Atak: 54%
Obrona: 46%


Louis Tomlinson, lat 24. Śpiewak, który potrafi wejść w czyjś umysł i przez chwilę kontrolować czyjeś ruchy ciała i nim sterować. Niestety, minusem jest to, że osoba, którą steruje, pozostaje w pełni świadoma. Louis często wykorzystuje tę moc do żartów i na tym, by postawić na swoim. Jest uparty, ale za to uwielbia żartować i się pośmiać. Jest oddanym i lojalnym przyjacielem, mimo że często stawia innych w niekomfortowych sytuacjach.
Atak: 42%
Obrona: 58%


Zayn Malik, lat 23. Śpiewak-Lider. Świetny strateg, bardzo doświadczony w walkach na głosy. Jest Liderem zespołu, to on podejmuje wszystkie decyzje i nie można się mu sprzeciwić. Jest bardzo stanowczy, a bezpieczeństwo innych przekłada ponad wszystko. Jest przyjacielski, ale jeżeli pojawi się choćby podejrzenie o czyhające gdzieś niebezpieczeństwo, staje się w stu procentach poważny i skupiony. Nie lubi sprzeciwów, każdy uważa za podważenie jego statusu. Jako pierwszego poznał Liama, a zaraz później Louisa z Harrym. Stworzyli grupę o nazwie One Direction. Niedługo później dołączył do nich wesoły Irlandczyk, którego po prostu nie sposób nielubić. Mimo maski, którą często przyodziewa, szczerze kocha swoich przyjaciół i nie chce by stała się im jakakolwiek krzywda. Czuje się odpowiedzialny za całą grupę. Traktuje ich jak rodzinę.
Atak: 66%%
Obrona: 44%


----♥----
Inni:


Kieran Lawson, lat 22. Śpiewak.


Avalon Bennett, lat 23. Czarownica. Angelica Gold, lat 20 (od trzech lat). Wampirzyca. 


Gemma Anne Styles, lat 25. Amor.


Nadie, lat 23. Syrena.


Anadyomene, lat 20. Syrena.

9 komentarzy:

 1. Ja będę czytać !! <3 ale tamto opowiadanie też masz skończyć :D !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Awww to bardzo się cieszę!^^ Tamto już skończyłam, ale jeszcze nie wiem kiedy wstawię na bloga :/

   Usuń
 2. Boskie! Będę na 100% czytać! Nie mogę się doczekać pierwszego rozdziału. Trochę mi smutno że tamto opowiadanie chcesz już skończyć, bo bardzo mnie wciągnęło. Zresztą jak "Przypadki nie istnieją" i "Ciemność" :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne postacie! Biorę się za rozdziały! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Aww więc zaczynam i komentuję tak jak obiecałam :D
  Bohaterowie świetnie, po prostu zajebiście przedstawione. Zakochałam się po prostu. To jak to wymyśliłaś. Brak mi słów. Po prostu mi ich brak. <333
  Lecę dalej czytać. <3
  Buziaki ;**
  A

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam czytać fanfictiony... mam świra na ich punkcie;-)jestem że tak powiem obeznana i jak przeczytałam streszczenie zakochałam się♡ twój ff zapowiada się cudownie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy jeden komentarz! To wiele dla mnie znaczy, z całego serca dziękuję wszystkim ♥