poniedziałek, 26 maja 2014

Dzień Matki

Do Mamy:
Wszystkiego Najlepszego dla mojej ukochanej, jedynej i cudownej, i najwspanialszej mamy na świecie! 
Dziękuję Ci, że zawsze mnie wspierasz we wszystkim co robię. Dziękuję, że mimo to, że tak często Cię denerwuję cały czas mi wybaczasz. Dziękuję za to, że poświęcasz się dla mnie i musisz czasem dłużej posiedzieć do późna przy pracy. Dziękuję Ci za to, że gotujesz codziennie obiady, mimo że jesteś zmęczona po pracy. Dziękuję, że zawsze mogę Cię poprosić o radę. Dziękuję, że zawsze mnie wysłuchujesz. Dziękuję, że pomagasz mi spełniać marzenia. Dziękuję, że wytrzymujesz, kiedy Ci mówię o 1D, co niekoniecznie musi Cię interesować. Dziękuję, że znosisz kłótnie pomiędzy moją siostra, a mną i zawsze rozstrzygasz nasz spór sprawiedliwie. Dziękuję, że czytasz moje rozdziały, bo to dla mnie naprawdę ważne. Dziękuję, że umożliwiasz mi dalsze prowadzenie bloga. Dziękuję, że mnie kochasz. 
DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ.
Kocham Cię, mamo, z całego mojego serduszka!Pozdrówcie ode mnie swoje mamy, ukochajcie je mocno, bo dzisiaj jest ich dzień. Powiedzcie im, jakie są ważne, one bardzo lubią to słyszeć i tego potrzebują. Ale mówcie im to codziennie, a nie tylko od święta (lub kiedy przyjdzie wypłata)! 
Zdradzicie mi co takiego dla nich przygotowaliście? Ja zrobiłam dla mojej mamy naszyjnik i kupiłam bukiecik róż :3 (Podoba jej się^^)
A Wy? Jak spędzacie Dzień Matki z swoimi mamami? :)

Nicol <3

7 komentarzy:

 1. Mama otwiera drzwi a ja stoję z różami i Toffifi < nie podzieli się D: xD >
  I już tulam mame od ciebie :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja byłam na wycieczce jakoś dwa tydzie temu, i to było w jakiś takich ogrodach :P. No i były tam sprzedawane śliczne kwiatki i to bardzo tanio, a moja mamusia kocha kwiaty, więc kupiłam jej takie dwa krzewy i dzisiaj tylko życzenia złożyłam ;). Pozdrawiam mamę od Ciebie ;). Ty swoją ode mnie też pozdrów <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardziej szłam na bogato i w stronę sztuki, że tak powiem. Razem ze swoimi braćmi ( starszym i młodszym), wyrzeźbiliśmy/ wyryliśmy podobiznę mojej/ naszej mamy w drewnie. ;) Żebyście widzieli jej minę, kurde, dla kogoś takiego to warto się postarać. No już nie mowa o szkolnych upominkach. :) W tym roku jakieś krzewy, ale jest git! Mama zadowolona, to i dzieci się cieszą! ;)
  Pozdrów swoją mamę ode mnie. :) No i od ciebie!
  Pozdrowionka! <3
  http://zaczarowanahistoria123.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. To ogromnie wzruszające. Bardzo dziękuję Nicol i mojej cudownej Natalii. Różowe róże pięknie zdobią moj pokój, a naszyjnikiem jutro chwalę się w pracy :))) Dziękuję i życzę Ci, żeby kiedyś Twoja córka/synuś tak o Tobie napisali. <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Natalio! Znaczy Nicol... (Nieważne)
  Dziękujemy! xd

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy jeden komentarz! To wiele dla mnie znaczy, z całego serca dziękuję wszystkim ♥