piątek, 18 kwietnia 2014

You & IHej hej! 

I jak wrażenia? Jak tylko Niall się "zmienił" w Liama to ja takie WOOOOOOW :D A więc o to chodziło z przeobrażaniem się xd Naprawdę świetny teledysk, bardzo pomysłowy :) Podziwiam Bena za te wszystkie kreatywne pomysły... Gość jest wielki ;) 
Czy tylko mnie martwi sprawa Louisa? Jest taki strasznie chudy... Prawie wcale się nie uśmiecha. Nie tylko na teledysku, ogółem. :(
Za to Niall wygląda wspaniale! Świetnie mu w tej grzywce^^ I love it ♥

No, ale mi tu pitu pitu, a rekord sam się nie pobije! Pamiętajcie, żeby ODŚWIEŻAĆ kartę i oglądać ANONIMOWO! Czytaj: nie być zalogowanym na You Tube, bo wtedy nalicza tylko jedno wyświetlenie. Zapamiętać: odświeżać i nie być zalogowanym ;)

Mamy 24 godziny! Do roboty!!!

Nicol <3

4 komentarze:

 1. Nabijam nabijam !!! :D już całe 4 h hahaha :D Musi to pobić no !! ♥
  Też zauważyłam to u Louisa... i jeszcze te policzki takie wychudzone !! Tak mi go szkoda...
  A jak przybliżyli na oczy Harrego to myślałam, że się popłacze !! Jest w nich tyle bólu ... ;CCC
  Za to Zayn wygląda jak czysta perfekcja !! Z resztą Niall też ♥♥♥
  NABIJAMY !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację co do Lou... coś tu jest nie tak. Tak, ale ich przemiany były boskie! Moja mina, bezcenna. :D Nabijam, nabijam... Oby się udało. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten teledysk jest całkiem inny do pozostałych... taki dojrzały... nie wiem dlaczego, ale przeraża mnie myśl, że nasi chłopcy powoli przestają być chłopcami tylko mężczyznami! Ahh... życie! Zgadzam sie co do Louisa. Jego wychudzenie podkreślają dodatkowo długie włosy, które moim skromnym zdaniem powinien podciąć. A ta broda Liama o.O Ale mimo wszystko strasznie ich kocham i nie umiem sobie wyobrazić jak można się na nich wypiąć, jak na przykład moja koleżanka z klasy. Tak więc, do roboty dziewczyny! teraz albo nigdy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy jeden komentarz! To wiele dla mnie znaczy, z całego serca dziękuję wszystkim ♥