sobota, 12 października 2013

PO RAZ KOLEJNY- DZIĘKUJĘ

Katie, Marie pewnie wiedzą, że mam manię mówienia "OMG". Gdy weszłam dzisiaj na bloga to myślałam, że weszłam na czyjeś konto... 7052. Nie, nie to nie możliwe. Ale kurde, wszystko się zgadza... Hasło, nazwa bloga... Kurde, nie. 
.................
.................
.................
OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG

T.H.A.N.K. Y.O.U. S.O.O.O.O.O.O.O.O M.U.C.H!!!!!

Jestem Wam ogromnie wdzięczna za to, że tu wchodzicie, że czytacie, że jesteście! 7052 wyświetlenia! WOW! Kiedy zakładałam bloga cholernie się bałam. Że nikt nie będzie czytał, że nie będzie się podobać. A teraz? Tak bardzo się cieszę, że w końcu znalazłam coś co lubię robić! Że robię coś co innym się podoba! Jesteście wspaniali! Bez Was nic bym nie była taka szczęśliwa, a na pewno pisanie nie sprawiałoby mi takiej frajdy. To wszystko dzięki Wam. Chcę bardzo podziękować Iwwonie Horan, Catalinie Panterze, Marie Hanatsuki oraz oczywiście Katie :) Jesteście moimi stałymi czytelniczkami i zawsze mogę na Was liczyć. Dzięki Wam pisanie jest dla mnie czymś niewyobrażalnie miłym i czuję się potrzebna... DZIĘKUJĘ! Z CAŁEGO SERCA!

(Niewyobrażalnie szczęśliwa, wdzięczna oraz wzruszona :') ) Nicol <3

7 komentarzy:

 1. Dzięki<3 Ty dla mnie też jesteś inspiracją do pisania. Sama wiesz co się będzie działo w aniołach i diabłach, a to przecież jeden z wielu przykładów;* Gratuluje tylu wyświetleń, a jestem pewna, że w listopadzie wejdziesz i już będzie 8 albo 9 tysięcy :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak szybko rośnie... Nie mogę w to uwierzyć! Wczoraj wchodzę- Jest 6900, wchodzę dziś rano - jest 7000, a teraz to już nawet prawie 71000!!!
   Dziękuję ci <3

   Usuń
  2. *kłania sie nisko* :P nie ma za co ^^
   ~ Marie

   Usuń
  3. Haha skromność to podstawa, co nie Marie? xd

   Usuń
 2. To my dziękujemy że możemy czytać takie cudne imaginy <3 .....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy jeden komentarz! To wiele dla mnie znaczy, z całego serca dziękuję wszystkim ♥