wtorek, 30 lipca 2013

Prolog "Ciemność" i Bohaterowie

Ta opowieść powstała dzięki mojej obsesji na punkcie sagi "Zmierzch" xD
Oto Bohaterowie mojego fan-fiction "Ciemność" Mam nadzieję, że Wam się spodoba ;)Aurelia Dark, lat 17. Odkąd została zmieniona w wampira jej świat stanął na głowie. Ma wsparcie w swoim najlepszym przyjacielu- Jacku. To dzięki niemu nadal żyje. Niestety Jack nie podziela jej wyjątkowej diety, ale stara się jak może pomóc przyjaciółce.


Jack Brown, lat 20 (Od 2 lat). Najlepszy przyjaciel Aurelii. Opiekuje się nią odkąd zmienił ją w wampira. 


Daniel Waley, lat 18 (Od 165 lat). Jego żądza krwi jest tak ogromna, że nie cofnie się przed niczym. Bez litości. Bez uczuć. Bez skrupułów. Nic dodać, nic ująć.


Veronica Black, lat 19 (od 12 lat). Jedna z przyjaciółek Aurelii. Ma dar- widzi przyszłość. Mieszka razem z Jackiem i Anabell. Bardzo miła i wesoła. Wieczna optymistka, póki nie zobaczy w wizji tragicznej prawdy.

Anabell Wild, lat 18 (od 8 lat). Przyjaciółka Aurelii, jak i Jacka i Veronici. Także posiada dar, który jest bardzo unikalny- potrafi rozpoznać kto jaki ma dar i jak go używa. Potrafi też zobaczyć jaki dar mieliby ludzie przemienieni w wampiry. Anabell jest bardzo stanowcza w tym co robi. Według niektórych- nie posiada emocji, ale to oczywiście nie prawda.


Harry Styles, lat 18. Z pozoru normalny chłopak, ale kto wie jakie tajemnice chowa przed światłem dziennym? Chodzi razem z Aurelią do jednej klasy. Nigdy się sobą specjalnie nie interesowali, do czasu pewnego incydentu...


****
Jak "pewien incydent" wpłynie na losy naszych bohaterów? Czy śmiertelnicy są bezpieczni? Czy uda się wampirom dochować swojej tajemnicy? To wszystko już wkrótce... Zapraszam na "Ciemność"....

Nicol <3

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. No co? To że czytam całe dnie (i noce) nie znaczy, że nie oglądam True Blood.
   A o nim pisałam do Mrs.Tomlinson przez pół nocy na fb.

   (W książce Eric był na libacji w różowej bluzce i leginsach, szkoda, że w TB tego nie zrobili :()

   Usuń
  2. Hahaha rozumiem twój entuzjazm! Też tak mam jak sie czymś jaram *o*

   Usuń

Dziękuję za każdy jeden komentarz! To wiele dla mnie znaczy, z całego serca dziękuję wszystkim ♥