niedziela, 18 sierpnia 2013

Liebster Award!!!!

Zostałam nominowana przez http://onedirection-polish-imaginy.blogspot.com/ :) Baaaaardzo ci dziękuję i jest mi bardzo miło! <3Pytania i odpowiedzi ;)
1. Skąd czerpiesz inspiracje ?
Odp. Z muzyki. Wystarczy, że posłucham paru ulubionych piosenek, popatrzę na moje plakaty na ścianie, pomyślę o One Direction... Czasami też z telewizji lub książki  Natchnienie przychodzi nagle. Wtedy siadam i piszę ;)

2. Twoje największe marzenie?

Aktualnie? Pójść na koncert One Direction i ich poznać, pogadać z nimi... Chcę, żeby wiedzieli, że istnieję ;) Marzeń związanych z moim życiem prywatnym za bardzo nie mam, bo niestety nie wiem jeszcze co chcę robić w życiu. Mam nadzieję, ze będzie to związane z pisaniem ;) Fajnie by było, gdyby mój blog był bardziej popularny <3

3. Twoim zdaniem, który chłopak z 1D ma najładniejsze oczy?

Hmm... Chyba Niall i Harry, ale wszyscy mają cudowne barwy, spojrzenia. Niall ma piękne, niebieskie paczadła, Harry ma hipnotyzujące , zielone tęczówki od których nie sposób się oderwać! Jak w nie patrzę to koniec! Jestem nieobecna przez kilka minut ;) 

4 .Od kiedy jesteś Directioner?

Cóż, w porównaniu z innymi directioner jestem krótko. 10 luty 2013 <3 Żałuję tylko, że przegapiłam tyle wspaniałych wydarzeń, które inne directioners przeżyły. Osobiście uważam, że nie ważne jak długo jesteś directioner, ale jak bardzo kochasz tych pięciu wariatów, ile razy w ciągu dnia o nich myślisz (u mnie zajmują jakieś 95% moich myśli!) i co możesz im od siebie dać. Ja postanowiłam, że podaruję im moje opowiadania, bo to właśnie dzięki nim piszę. No i oczywiście podarowałam im moją dozgonną miłość. <3

5. Jakie jest Twoje motto życiowe?

"Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty."- Liam Payne <3

6. Ulubiona piosenka One Direction?

Była to "Nobody Compares" ale jak tylko usłyszałam ten kawałek piosenki "Just Can't Let Her Go" to się zakochałam! 

7. Jak dowiedziałaś się o 1D?

Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia! Pewnego dnia siostra męczyła mnie, żebym obejrzała ich nowy teledysk "Kiss you" na co nie miałam najmniejszej ochoty. W końcu przegrałam zakład i musiałam obejrzeć ten videoklip, ale moje myśli były zupełnie gdzie indziej, nie zwracałam na nich uwagi. Tej samej nocy przyśnili mi się. Nawet nie wiedziałam, ze to oni! To był pierwszy sen, w którym się z kimś całowałam (a mianowicie- Harry, jak się później okazało^^) dlatego go tak dobrze zapamiętałam. Nie miałam jednak pojęcia, ze ci chłopacy ze snu, szczególnie ten zielonooki, to chłopcy z One Direction. Obudziłam się zdyszana, ale i zaciekawiona oraz zafascynowana tym snem. Nie mogłam przestać myśleć o tym tajemniczym chłopaku o bujnych lokach. Byłam nieobecna duchem w szkole, w domu, na dworze... Po prosty zupełnie mną zawładnęli! Pewnego dnia przeglądałam obojętnie facebooka myśląc o cudownym chłopaku, aż tu nagle patrzę, a tam jego zdjęcie! Myślę sobie: Co tu kurde, robi ten chłopak ze snu?! Okazało się  ze to zdjęcie profilowe jakiejś stronki o One Direction wiec klikam i dowiaduję się, ze ten piękny chłopak ze snu, ma na imię Harry, jego kumple to Zayn, Louis, Liam i Niall i, że grają w zespole. Zaczęłam o nich czytać, oglądałam Video Diaries, Funny Moments,  potem jeszcze ich piosenki i się zakochałam. Zakochałam na zabój! Moja "przemiana" trwała 2 tygodnie. Z nikim nie rozmawiałam, siedziałam smutna na przerwach, pogorszyły się stopnie, Koleżanki nie wiedziały co się dzieje, ale nie miałam ochoty z nikim gadać, bo tak naprawdę sama nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Na lekcjach zaczęłam sobie rysować ich inicjały na kartkach itd... Denerwowałam się, bo nie wiedziałam czemu mi się przyśnili. Czemu akurat mi?! Czemu w tak ważnym dla mnie śnie?! Cała ta frustracja we mnie rosła i rosła i często wybuchałam gniewem. W końcu była tak ogromna, że wzięłam do ręki zeszyt by to wszystko z siebie wyrzucić, ale zamiast przekleństw i zwierzeń... napisałam pierwszy rozdział imagina. Dopiero to mi pomogło i emocje ze mnie wypłynęły. Zmieniłam się z cichej myszki bojącej się odezwać w dziewczynę, która chce być sobą, która nie będzie się przejmować innymi. I tak oto z dnia na dzień coraz bardziej poszerzałam wiedzę o moich wyśnionych chłopakach. Teraz mogę wam powiedzieć ze 200 faktów o każdym z nich!!! 

8. Którego z chłopców lubisz najbardziej?

Cóż kocham wszystkich! Ale moje serduszko skradł Harry- pan pierwszy pocałunek. <3 <3 <3

9. Twój ulubiony film?

Mogę odpowiedzieć po premierze "This Is Us"??? :D Teraz nie mam ulubionego, ale poczekajcie do 30 sierpnia! :)

10. Up All Night vs. Take Me Home?

Kocham obie! Ale chyba raczej TMH <3


Moje nominacje:
http://lovecarrotslikelouis.blogspot.com/
http://directionerka-69.blogspot.com/
http://crazy-things-fanfiction.blogspot.com/
http://the-story-is-just-beginning.blogspot.com/
http://polska-imaginy-one-direction.blogspot.com/
http://nosmilenolove.blogspot.com/


Pytania:
1. Ulubiony kolor?
2. Który z chłopców 1D jest Twoim ulubieńcem?
3. Jak poznałaś 1D?
4. Skąd czerpiesz inspirację, natchnienie?
5. Jak masz blokadę w pisaniu, co robisz?
6. Od kiedy masz bloga?
7. Ile masz lat?
8. Jakie jest Twoje marzenie?
9. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka?
10. Czy masz jeszcze jakieś hobby?

Jeszcze raz bardzo dziękuję za nominację! Tak bardzo się cieszę! Kocham Was!!! 

Nicol <3

1 komentarz:

Dziękuję za każdy jeden komentarz! To wiele dla mnie znaczy, z całego serca dziękuję wszystkim ♥